Představili jsme letošní program festivalu na střeše Lucerny

24. 4. 2019 | Letní festival klasické hudby Za poklady Broumovska prezentoval v úterý 23. dubna program letošního 14. ročníku v Praze. Stalo se tak na střeše Paláce Lucerna během večera s názvem Broumovsko v Praze.

Večerní program na střeše Lucerny uspořádala pro své příznivce, partnery a novináře Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s festivalem Za poklady Broumovska. Ředitel agentury Jan Školník představil program Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov a další aktivity agentury. Na jeho úvodní slova navázala ředitelka festivalu Tereza Kramplová, která představila nejen letošní festivalové interprety, ale i doprovodný program – Letní hornové kurzy.

„Prezentaci všech našich aktivit jsme se rozhodli uspořádat v Praze, netradičně na střeše Lucerny, s cílem přiblížit všem našim příznivcům novinky, které chystáme na letní sezonu. Rádi bychom prezentovali Broumovsko jako ambiciózní místo, plné zážitků jak kulturních, tak kulinářských, ale zároveň i místo vhodné pro zklidnění duše,“ uvedla Tereza Kramplová.

Součástí večera bylo i krátké vystoupení salónního charakteru podtrhující atmosféru místa konání pianisty Ivo Kahánka a také open air vstup violoncellisty Tomáše Jamníka s působivým výhledem na kulisy podvečerní Prahy. Fotografie z večera najdete ZDE
Partneři


Všichni partneřiDalší akce na Broumovsku