Oznámení k mimořádné situaci / Odložený koncert Pavla Šporcla a Gipsy Way Ensemble / Varianty letních koncertů festivalu

10. 4. 2020 - Vážení přátelé Festivalu Za poklady Broumovska, stejně jako ostatní kulturní instituce v České republice, i Festival Za poklady Broumovska se ocitl v mimořádné situaci v souvislosti s šířením nákazy koronavirem a rozhodnutím Bezpečnostní rady státu ze dne 12. března 2020. Chtěli bychom vás informovat, že s ohledem na vývoj situace odkládáme Benefiční koncert Pavla Šporcla a Gipsy Way Ensemble z původního 1. května na podzimní termín. V tuto chvíli bychom vás rádi požádali o trpělivost a zachování zakoupených vstupenek. O náhradním termínu a případné možnosti vrácení vstupenek vás budeme informovat co nejdříve.

Moc si vážíme veškeré vlny solidarity. I přesto, že nevíme, jak se bude situace vyvíjet a jestli v létě festival proběhne v obvyklém duchu, chystáme i alternativní varianty tak, abyste o festivalové koncerty nepřišli a mohli si je pustit buď online, nebo ze záznamu z domova. Usilovně pracujeme na různých variantách zprostředkování koncertů, ale zároveň věříme, že se v létě všichni ve zdraví setkáme na festivalových koncertech. Protože hudba povznáší ducha a žádný online koncert nenahradí živé setkání.

Přejeme vám všem hodně zdraví, dávejte na sebe pozor a těšíme se v létě na viděnou (nebo slyšenou)!

 

Za celý tým Festivalu Za poklady Broumovska

Tereza Kramplová
Partneři


Všichni partneřiDalší akce na Broumovsku