Za poklady Broumovska 2011

6. ročník hudebního festivalu Za poklady Broumovska nepřekonal vybranou částkou dobrovolného vstupného ročník minulý, ale velmi se mu přiblížil, a to i bez nasazení hvězdy světového jména, jakou byl v loňském roce Štefan Margita. Potvrdil se nárůst zájmu posluchačů i interpretů aktivně se festivalu zúčastnit. Deset koncertů navštívilo 3030 návštěvníků. Ti přispěli na opravy a úpravy kostelů 142 129,00 korunami.

Přes novinky a změny, které 6. ročník přinesl, potvrdil, že vstoupil do povědomí široké veřejnosti, že má nejen své stálé návštěvníky v rámci broumovského regionu i mimo něj, ale že si jej stále častěji hledají noví příznivci z celé české republiky. Stal se s konečnou platností významnou událostí kulturního života královéhradeckého kraje a letos definitivně překročil i jeho hranice. Vysoká profesionalita a nasazení všech, kteří se podílejí na jeho přípravě a realizaci, a stálí a spolehliví finanční partneři zajišťují jeho úspěšný průběh a naplnění cílů, které má roku 2008 pevně stanovené. To vše zaručuje, že se každý z deseti sobotních podvečerů stane pro posluchače, účinkující i pořadatele nezapomenutelným hudebním zážitkem.

Významnou událostí v historii festivalu je podepsání dlouhodobé dohody o spolupráci mezi námi, pořadatelem festivalu a vlastníky církevních staveb. Tato dohoda vyjadřuje shodu na rozhodnutí pořádat a podporovat festival, jeho cíle a způsob, jakým je připravován a realizován.
Partneři


Všichni partneřiDalší akce na Broumovsku